box handlowa
box techniczna
box badawcza2
box cieplownicza

dnia 12 października 2017 odszedł dr. henryk malinowski.

Dnia 12 października 2017 roku zmarł w wieku 68 lat dr. Henryk Malinowski, specjalista w dziedzinie elektrotechniki i kriogeniki, nasz przyjaciel i współpracownik.

Malinovsky

Od 1990 roku związany z Zjednoczonym Instytutem Badań Jądrowych w Dubnej, zastępca kierownika polskich pracowników ZIBJ, organizator praktyk naukowych i staży dla studentów i nauczycieli z Polski. Będziemy pamiętać go jako osobę wrażliwą i życzliwą, z poczuciem humoru oraz szerokim spektrum zainteresowań.

Pamięć o nim pozostanie w sercach rodziny, przyjaciół i współpracowników.

Powstanie:

Firma powstała w czerwcu 2004 roku w Toruniu, opierając się w 100% na kapitale polskim.

Misja:

Wykorzystać zdobycze polskiej nauki do wykreowania i wdrożenia techniki dającej polskiemu przemysłowi przewagę technologiczną.

Wartości:

Innowacyjność, perfekcyjność i doświadczenie


Innowacyjność

Innowacyjność jest kluczem do rozwoju i postępu. Tylko szukając nowych technologii i rozwiązań możemy zaspokoić rosnące oczekiwania naszych klientów.

Perfekcyjność

Dążenie do doskonałości jest wpisane w naszą pracę wykonywaną na granicy naukowego poznania, gdzie jakakolwiek niedokładność prowadzi do fałszywych wyników.

Doświadczenie

Zdobywając i wykorzystując doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać ultra wysokim wymaganiom technologicznym, które są przed nami stawiane.

Przedmiot działalności:

Prowadzenie prac badawczych i ich wdrażanie celem pozyskania nowych, efektywnych i ekologicznych technologii wytwarzania, magazynowania, przesyłania, przetwarzania i wykorzystywania energii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem